Hlavní strana   Pravidla hry   Registrace   Aktuality   Kontakty   Diskuze   FAQ   Starší ročníky   Login

3. ročník brněnské městské hry

Městská hra Stínadla» probíhá od 4. do 31. března 2019 v centru Brna.
Chceš poznat tajemné brněnské uličky, zákoutí a zajímavé stavby, kterým hrozí zánik? Chceš během herního měsíce zažít dobrodružství a adrenalin a otestovat své schopnosti? Pokud se odvážíš do proslulé křivolaké čtvrti, tak jsi tady správně. Hledáme všechny odvážlivce, kteří se pokusí uchránit brněnská Stínadla před plány všehoschopných developerů a kteří odhalí tajemné spiknutí, ukryté ve spleti plácků a pavlačí.

Stínadla»Nevíš co jsou Stínadla? Nevadí, podívej se na tuto stránku, tam se všechno dozvíš a můžeš se s chutí zapojit do hry. Pokud to víš, pročti si pečlivě pravidla hry, zaregistruj sebe nebo svůj tým a začni kdykoliv v hracím období procházet vytyčenou trasu, řešit zapeklité hádanky, překonávat překážky a odhalovat spiknutí těch, kteří chtějí pohřbít Stínadla v hromadách suti!
Hra je určená všem dobrodruhům od 12 let, mladším nadšencům v doprovodu starších kamarádů i rodinám s dětmi. Abyste měli vždy aktuální informace o hře, jejím průběhu atd., sledujte nás také na facebooku.„Stínadla! Tajuplná, nebezpečná čtvrť, do které se teď už zase po několik týdnů neodvážil ani jeden chlapec z Druhé strany. Čtvrť propletená křivolakými uličkami s nesčetnými schůdky a zábradlíčky, uličkami škrábajícími se vzhůru do kopců a zase řítícími se jako do hlubiny, plná průchodů s nezbádanými tajemnými zákoutími a záhadnými dvorečky za zdmi domů.“
Stínadla se bouří, Jaroslav Foglar
Příhlášených týmů: 672 • Hráčů: 2007 • Úspěšných týmů: 326

Sdružení přátel Jaroslava Foglara