Hlavní strana   Pravidla hry   Registrace   Aktuality   Kontakty   Diskuze   FAQ   Starší ročníky   Login

Aktuality


I letos jsme vyhlásili mini-foto-soutěž
10. 5. 2021
I letos vyhlašujeme stínadelskou mini-foto-soutěž. Zapojit se do ní může každý účastník nebo člen týmu hrající hru Stínadla». Stačí odeslat na adresu hra@stinadlatudy.cz do konce hry (30. května včetně) vaše soutěžní fotografie (nebo i videa!) v digitální podobě.

Soutěžní kategorie jsou:
1/ Momentky ze hry
Do této kategorie patří všechny fotky (nebo i videa) vašeho týmu při průchodu hrou, na stanovištích i mimo ně. Chceme prostě vidět, jak pátráte, luštíte a odhalujete tajemství Stínadel!
2/ Stínadelská místa
Sem patří fotky či videa míst, kterými jste během soutěže prošli a která mají tu pravou stínadelskou atmosféru - úzké uličky, tajemná zákoutí, změť střech a balkónků, historické fasády apod. Zachyťte prostě krásu brněnských Stínadel.

Pozor - fotky či videa musí být aktuální a pocházet z Brna! Ke každému odeslanému výtvoru prosím připojte jméno autora a kategorii, volitelně také název nebo lokaci. Každý soutěžící smí zaslat maximálně 5 fotografií a 2 videa do každé z kategorií soutěže. Ty nejlepší oceníme!

Registrace do hry byla spuštěna!
14. 4. 2021
Dnes jsme spustili registraci do letošního ročníku hry. Zaregistrujte sebe nebo svůj tým s předstihem a 1. května automaticky obdržíte email s polohou prvního stanoviště.

Hra začne 1. května
11. 4. 2021
4. ročník hry letos proběhne v termínu od 1. do 30. května 2021. Brzy spustíme registraci do hry, prozatím si pečlivě prostudujte pravidla a připravte se!

Odklad čtvrtého ročníku hry
1. 3. 2021
Čtvrtý ročník hry Stínadla» se odehrae na jaře 2021. Původně plánovaný start na začátku března však musíme vzhledem k protiepidemickým opatřením odložit. Hru spustíme co nejdříve to půjde!