Hlavní strana   Pravidla hry   Registrace   Aktuality   Kontakty   Diskuze   FAQ   Starší ročníky   Login


AktualityKonec třetího ročníku
5. 4. 2019
Závěrečným setkáním skončil letošní ročník hry. Děkujeme všem za aktivní účast i za spoluutváření úžasné atmosféry. Pokud s námi chcete zůstat v kontaktu i nadále, sledujte nás na facebooku, zde na webu to opět ožije až s dalším ročníkem hry. Ahoj!

Konečný seznam týmů, které prošly celou hrou 3. ročníku: Zobrazit tabulku


Závěrečné setkání
27. 3. 2019
Hra už se pomalu chýlí ke konci, je tedy na čase oznámit podrobnosti o závěrečném setkání, které se odehraje i letos. Bude se konat ve středu 3. dubna od 18 hodin v industriálních prostorách Malé Ameriky (Hybešova 1). Je určeno všem, kteří se letošního ročníku zúčastnili. Není přitom potřeba dorazit přímo na 18:00, program bude rozvržen do celých dvou hodin a jeho hlavní části se budou minimálně dvakrát opakovat. Další podrobnosti budeme zveřejňovat v události na fcebooku. Určitě se ale můžete těšit na promítání fotek s diskuzí o letošním ročníku, vydávání diplomů úspěšným týmům, losování cen, vyhlášení výsledků mini-foto-soutěže, stínadelský fotokoutek či foglarovský obchůdek. Těšíme se na vás!

Mini-foto-soutěž
2. 3. 2019
Stejně jako v úplně prvním ročníku Stínadel» vyhlašujeme opět stínadelskou mini-foto-soutěž. Zapojit se do ní může každý účastník nebo člen týmu hrající hru Stínadla». Stačí odeslat na adresu hra@stinadlatudy.cz do konce hry (31. března včetně) vaše soutěžní fotografie (nebo i videa!) v digitální podobě.

Soutěžní kategorie jsou:

Atmosféra
Sem patří fotky či videa míst, kterými jste během soutěže prošli a která obsahují tu pravou stínadelskou atmosféru - úzké uličky, tajemná zákoutí, změť střech a balkónků, historické fasády apod. Nebráníme se však ani například industriální architektuře nebo něčemu, co podle vás charakterizuje letošní ročník.

Lidé
Jste klasikové a vyrážíte do uliček pěkně ve stínadelském, jako byste vypadli z filmové verze Záhady hlavolamu? Věnujete se cosplayi a láká vás ztvárnit některou z legendárních postav stínadelské trilogie? Nebo prostě rádi dokumentujete postup svého týmu ve hře a máte spoustu fotek či videí svých spoluhráčů při pátrání a luštění? Podělte se o ně!

Pozor - fotky či videa musí být aktuální a pocházet z Brna! Ke každému odeslanému výtvoru prosím připojte jméno autora a kategorii, volitelně také název nebo lokaci. Každý soutěžící smí zaslat maximálně 5 fotografií a 5 vidí do každé z kategorií soutěže. Ty nejlepší oceníme!

Propagační video letošního ročníku
27. 3. 2019
Letos jsme před hrou natočili a zveřejnili také propagační video, které poodhaluje téma letošního ročníku. Líbí se vám?Změny v pravidlech
24. 2. 2019
Na této stránce jsme pro vás přehledně shrnuli, k jakým (drobným) změnám v pravidlech došlo oproti minulým ročníkům hry. Pokud jste tedy pravidla přeskočili s tím, že je přeci znáte z minulých let, rozhodně mrkněte aspoň sem, ať nejste něčím zaskočeni!
Start třetího ročníku hry!
22. 2. 2019
Třetí ročník hry se blíží, odstartuje v pondělí 4. března. Dnes jsme spustili registraci do hry, aktualizovali jsme rovněž pravidla hry, tak si je hlavně pečlivě přečtěte. No a pak už jen s chutí do Stínadel!