Hlavní strana   Pravidla hry   Registrace   Aktuality   Kontakty   Diskuze   FAQ   Starší ročníky   Login

Aktuality


Finální nahrávka celého stínadelského příběhu
21. 6. 2021
Do Stínadel jste se letos vrhli s tím, že pátráte po zmizelém sirotkovi Tondovi, který se tam ztratil. Postupně jste ale přišli na to, že se Tonda ve Stínadlech vlastně vůbec neztratil, ale že se tam skrývá před lidmi, kteří se chtějí zmocnit knihy starých stínadelských příběhů, kterou má Tonda u sebe.

Tondu jste také nakonec našli, kniha už ale byla zničená. Dozvěděli jste se však, že ve Stínadlech existuje místo, kde se knihy dají uchovat pro budoucí generace a s jedním ústřižkem zničené knihy jste se ho vydali hledat.

Kdo došel až do cíle, ten ví, že místo opravdu existuje! Ve starobylém sklepě, za dřevěnými vraty, se dnes knihy uchovávají moderně - v audio verzi. Každý úspěšný tým tak přispěl nahrávkou jednoho úryvku ke zkompletování celého příběhu, který nyní zveřejňujeme!

Poslechněte si jako třešničku na dortu výstup z letošního ročíku hry, na kterém se podílelo zhruba šest stovek z vás. Všichni společně jsme tak tvůrci audioknihy příběhu, který pro nás sepsal Jiří Kalina.
https://www.youtube.com/watch?v=UnO23iUq40k

Poloha původního stanoviště 10
21. 6. 2021
Asi už víte, že jsme zhruba v polovině hry museli z trasy vypustit jedno stanoviště a i přes vešekerou snahu už se nám ho do konce hry nepodařilo znovu zařadit. Šlo o stanoviště 10, které se těm z vás, kteří ho ještě navštívili, moc líbilo.

Proto nyní zveřejňujeme jeho polohu, aby se tam mohl každý, kdo třeba neměl tu možnost, po vlastní ose podívat. Jen je potřeba si informace zase trochu rozšifrovat.
Příjemné pátrání (doporučujeme s sebou dobrou svítilnu)!Možnost zobrazit si nápovědu
1. 6. 2021
Protože nám řada z vás bezradně volá o pomoc, případně žádáte o pomoc na jednotlivých stanovištích další hráče, a protože Stínadla nejsou ani tak o závodění jako spíše o zážitcích ze hry, rozhodli jsme se dát vám možnost zobrazit si nápovědu. Malou, nebo větší. S vírou, že ji budete využívat střídmě - koneckonců zkazit si můžete jen vlastní zážitek :-)

Pokud nápovědu potřebujete, najdete ji na této stránce: NÁPOVĚDY.

Prodloužení hry o 1 týden - pro dohrání
25. 5. 2021
Protože nám počasí skoro celý květen moc nepřeje, rozhodli jsme se pro výjimečný krok - prodlužujeme hru o 1 týden. Definitivní datum ukončení hry je tak neděle 6. června. Možnost registrace však bude ukončena dle původního plánu v neděli 30. května. Týden navíc tak bude sloužit výhradně k dohrání hry pro již registrované hráče.
Doufáme, že tento krok oceníte a že na trase nebudou v následujících dnech vznikat přílišné tlačenice.

Drobná změna v platbě účastnického poplatku
22. 5. 2021
O víkendu jsme provedli drobnou změnu v platbě účastnického poplatku. Stále platí, že ho po vás chceme až v průběhu hry, nyní ovšem (z technických důvodů) na daném stanovišti již nevybíráme peníze fyzicky, ale vyzýváme vás k platbě na bankovní účet. Počítejte s tím a nelekněte se :-)

I letos jsme vyhlásili mini-foto-soutěž
10. 5. 2021
I letos vyhlašujeme stínadelskou mini-foto-soutěž. Zapojit se do ní může každý účastník nebo člen týmu hrající hru Stínadla». Stačí odeslat na adresu hra@stinadlatudy.cz do konce hry (30. května včetně) vaše soutěžní fotografie (nebo i videa!) v digitální podobě.

Soutěžní kategorie jsou:
1/ Momentky ze hry
Do této kategorie patří všechny fotky (nebo i videa) vašeho týmu při průchodu hrou, na stanovištích i mimo ně. Chceme prostě vidět, jak pátráte, luštíte a odhalujete tajemství Stínadel!
2/ Stínadelská místa
Sem patří fotky či videa míst, kterými jste během soutěže prošli a která mají tu pravou stínadelskou atmosféru - úzké uličky, tajemná zákoutí, změť střech a balkónků, historické fasády apod. Zachyťte prostě krásu brněnských Stínadel.

Pozor - fotky či videa musí být aktuální a pocházet z Brna! Ke každému odeslanému výtvoru prosím připojte jméno autora a kategorii, volitelně také název nebo lokaci. Každý soutěžící smí zaslat maximálně 5 fotografií a 2 videa do každé z kategorií soutěže. Ty nejlepší oceníme!

Registrace do hry byla spuštěna!
14. 4. 2021
Dnes jsme spustili registraci do letošního ročníku hry. Zaregistrujte sebe nebo svůj tým s předstihem a 1. května automaticky obdržíte email s polohou prvního stanoviště.

Hra začne 1. května
11. 4. 2021
4. ročník hry letos proběhne v termínu od 1. do 30. května 2021. Brzy spustíme registraci do hry, prozatím si pečlivě prostudujte pravidla a připravte se!

Odklad čtvrtého ročníku hry
1. 3. 2021
Čtvrtý ročník hry Stínadla» se odehrae na jaře 2021. Původně plánovaný start na začátku března však musíme vzhledem k protiepidemickým opatřením odložit. Hru spustíme co nejdříve to půjde!