Hlavní strana   Pravidla hry   Registrace   Aktuality   Kontakty   Diskuze   FAQ   Starší ročníky   Login

4. ročník brněnské městské hry

Městská hra Stínadla» probíhala od 1. do 30. května 2021 v centru Brna.
Chceš poznat tajemné brněnské uličky, zákoutí a zajímavé stavby? Chceš během herního měsíce zažít dobrodružství a adrenalin a otestovat své schopnosti? Pokud se odvážíš do proslulé křivolaké čtvrti, tak jsi tady správně. Hledáme všechny odvážlivce, kteří se pokusí najít sirotka, ztraceného v uličkách, a odhalit jednu velkou záhadu, ukrytou ve spleti plácků a pavlačí.

Stínadla»Nevíš co jsou Stínadla? Nevadí, podívej se na tuto stránku, tam se všechno dozvíš a můžeš se s chutí zapojit do hry. Pokud to víš, pročti si pečlivě pravidla hry, zaregistruj sebe nebo svůj tým a začni kdykoliv v hracím období procházet vytyčenou trasu, řešit zapeklité hádanky, překonávat překážky a odhalovat záhadu, ke které se připletl ztracený sirotek!
Hra je určená všem dobrodruhům od 12 let, mladším nadšencům v doprovodu starších kamarádů i rodinám s dětmi. Abyste měli vždy aktuální informace o hře, jejím průběhu atd., sledujte nás také na facebooku.„Stínadla! Tajuplná, nebezpečná čtvrť, do které se teď už zase po několik týdnů neodvážil ani jeden chlapec z Druhé strany. Čtvrť propletená křivolakými uličkami s nesčetnými schůdky a zábradlíčky, uličkami škrábajícími se vzhůru do kopců a zase řítícími se jako do hlubiny, plná průchodů s nezbádanými tajemnými zákoutími a záhadnými dvorečky za zdmi domů.“
Stínadla se bouří, Jaroslav Foglar
Příhlášených týmů: 835 • Hráčů: 2606 • Úspěšných týmů: 464

Sdružení přátel Jaroslava Foglara