Hlavní strana   Pravidla hry   Registrace   Aktuality   Kontakty   Diskuze   FAQ   Starší ročníky   Login


Změny v pravidlech pro ročník 2019

Pokud vaší první hrou s námi bylo loňské Stínadelské šestnáctero, přečtěte si prosím důkladně pravidla Stínadel». Hry se v mnohém liší, ve Stínadlech» především nehraje roli čas (máte celý měsíc), stanoviště je třeba procházet jedno po druhém a čekají vás na nich kromě luštění a úkolů také střípky příběhu k odhalení. Pro ty, kteří pamatují Stínadla» z let 2016 a 2017, přinášíme přehledný souhrn změn v pravidlech, ke kterým došlo:
  • Vyslyšeli jsme vaše četná přání a posunuli termín hry na březen, konkrétně budeme letos hrát mezi 4. a 31. březnem 2019.
  • Letošní ročník jsme více než předchozí přizpůsobili dětským hráčům, týmy zahrnující nějakého dětského účastníka budou mít při hře i drobnou výhodu. Proto neváhejte a přihlaste se jako tým klidně s partou kamarádů bez dospělých. Vy starší můžete vzít s sebou na hru mladší sourozence nebo kamarády, rodiče budou moct nechat více aktivity na svých dětech.
  • Letos není hra podpořena žádným grantovým programem, zavedli jsme tedy účastnický poplatek 30/50 Kč za osobu do/od osmnácti let. Poplatek zaplatíte na konkrétním místě v průběhu hry, počítejte s ním proto a mějte prosím připravenu hotovost v přesné výši.
  • Jestli vám ještě nebylo osmnáct let, musí s vaší účastí ve hře souhlasit rodiče. A to, že je hra na vlastní nebezpečí, máte se při ní chovat co nejrozumněji a neničit cizí majetek, jste přece věděli a dodržovali i dřív, teď vám to jen připomínáme také v pravidlech.
  • Pokud vám něco není jasné, mrkněte nejdříve do plných pravidel hry, potom do sekce často kladených otázek a nakonec pište do návštěvní knihy.