Hlavní strana   Pravidla hry   Registrace   Aktuality   Kontakty   Diskuze   Stínadla»   Login

Z cyklu Stínadla»: Tajemství Ježka

Městská hra Tajemství Ježka probíhá od 2. dubna do 1. května 2022 na Starém Brně.
Chceš poznat tajemné brněnské uličky, zákoutí a zajímavé stavby? Chceš během herního měsíce zažít dobrodružství a otestovat své schopnosti? Pokud se odvážíš do proslulé křivolaké čtvrti, tak jsi tady správně. Hledáme všechny odvážlivce, kteří se vydají zjistit, který Ježek v kleci jen ten pravý. To je tajemství, ukryté ve spleti plácků a pavlačí.

Tajemství JežkaNevíš co jsou Stínadla? Nevadí, podívej se na tuto stránku, tam se všechno dozvíš a můžeš se s chutí zapojit do hry. Pokud to víš, pročti si pečlivě pravidla hry, zaregistruj sebe nebo svůj tým a vyraz kdykoliv v hracím období sbírat informace o pravém, stínadelském Ježkovi v kleci!
Hra je určená všem dobrodruhům od 12 let, mladším nadšencům v doprovodu starších kamarádů i rodinám s dětmi. Abyste měli vždy aktuální informace o hře, jejím průběhu atd., sledujte nás také na facebooku.„Stínadla! Tajuplná, nebezpečná čtvrť, do které se teď už zase po několik týdnů neodvážil ani jeden chlapec z Druhé strany. Čtvrť propletená křivolakými uličkami s nesčetnými schůdky a zábradlíčky, uličkami škrábajícími se vzhůru do kopců a zase řítícími se jako do hlubiny, plná průchodů s nezbádanými tajemnými zákoutími a záhadnými dvorečky za zdmi domů.“
Stínadla se bouří, Jaroslav Foglar
Příhlášených týmů: 446 • Hráčů: 1208 • Úspěšných týmů: 248

Sdružení přátel Jaroslava Foglara